Społeczność
blog.ekologia.pl   Publicyści   Agnieszka Pająk   Komentarze

Komentarze

Nie bzdura tylko prawdziwa prawda : ) orkisz to pochodna pszenicy orkisz

~Gość

"Stare odmiany pszenicy, o nazwie samopsza i płaskurka, nijak się mają do współczesnej pszenicy karłowej i wytwarzanego z niej orkiszu."

Co to za bzdura ? Z pszenicy wytwarza się orkisz ?

Asiunia bardzo proszę film o witaminie D : )

https://www.youtube.com/watch?v=joiegzkytBA

O tym, że filtry powodują raka to ja wiem, wiadomo też, że wiele związków chemicznych nie tylko używanych do produkcji kosmetyków pod wpływem promieni słonecznych, a nawet światła widzialnego reaguje powodując powstanie toksycznych substancji. Dziękuję za odpowiedź i poruszenie tematu:) Pozdrawiam serdecznie:)

Oczywiście napiszemy o witaminie D, która jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o naszym zdrowiu. Najnowsze badania mówią o tym, że rak skóry nie jest powodowany promieniami Słonecznymi a połączeniem promieniowania z syntetycznymi filtrami. Potrzebujemy więcej wsparcia aby zrealizować projekt AKADEMIA ZDROWIA DGD - wtedy na pewno nagramy filmy również o witaminie D. Serdecznie pozdrawiam

Mam prośbę, proszę napisać coś o witaminie D. Przecież każdy organizm sam ją wytwarza przebywając na słońcu. Teraz jest propaganda czerniaka, populizm w czystej postaci, a przecież słońce towarzyszy ludzkości od jej początków. Człowiek pochodzi z Afryki. Gdyby dermatolodzy mieli rację, to ludzie nie mogliby być aktywni w ciągu dnia. Albo byliby aktywni w nocy, albo ludzkość nie przetrwałaby do dzisiaj. No i dlaczego te ich teorie o maksymalnie 15 minutach opalania bez filtra nie sprawdzają się w rzeczywistości? Dlaczego potrzeba co najmniej godziny lub więcej, by się opalić bez filtra? Dlaczego na początku skóra w ogóle nie ciemnieje ani nie różowieje, tylko można leżeć plackiem cały dzień, a zmian nie będzie, dopiero po pewnym czasie, jak uzupełni się witaminę D skóra zaczyna wytwarzać melaninę? Pozdrawiam serdecznie:)

~Gość

Bardzo dobry tekst. Pozdrawiam

~Gość Martyna K.

W wyniku hybrydyzacji nie powstają hybrydy czyli nowe gatunki, mnie to już wystarczyło żeby zrozumieć że nie wie Pani co pisze. Obecna pszenica postała w wyniku samorzutnego krzyżowania dwóch innych gatunków. W latach 60 nie potrafiono robić takich rzeczy.

~Gość Rak

Roundup jest z pewnością zdrowy. Proponuje szklaneczkę z rana na dobry początek dnia.

Uważam, że problemem jest i Glifosat i nowe odmiany pszenicy - to zabójcze kombo ...

Odsłon: 80203
Agnieszka Pająk
Pasjonatka i propagatorka zdrowego stylu życia, specjalistka z zakresu wellness ; promuje wspólną akcję wraz z DrGrace GO SUGAR FREE, GO GLUTEN FREE, GO TRANS FAT FREE; diet coach, freelancer, publicystka, członek SlowFood International, prowadzi swoją stronę slowfoodlife.com, food shopper assistant.
<< Maj 2018 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »